| anonim_4396 a întrebat:

Va place geaca asta?
http://mercador.ro/oferta/geaca-de-piele-deosebita-ID1y0 uF.html

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu e genul meu.

| Laura927 a răspuns:

Da e simpatica dar nu pentru 160lei in nici un caz!

| Laura927 a răspuns (pentru Laura927):

E ft mare sa stii 42/44 pff e ft mare.
Normal mărimea 38 este pentru M.
Daca tu porti mărimea 36 care e normala la fete S.
Si nu stie daca e sigur din piele si nu se merita sa plătești prețul ăla!

| anonim_4396 explică (pentru Laura927):

Este negociabil pretul si nu pare atat de mare...

| Laura927 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineînțeles depinde de ce mărime folosești, dar nu te lasa păcălită de aparente scrie clar 42/44 si este ft mare, uitate prin dulapul mamei si poate vezi vreo mărime identică si iti vei da seama ca nu vorbes prostii.
Oricum este alegerea ta.
Bafta!

| MyMattyB a răspuns:

Da, e frumoasă... Ar merge să fie purtată de un pilot de curse! :-))

| NoName1428 a răspuns:

Hmmm, da este draguta. Subliniaza imaginea de pilot de curse. laughing