| Rose_2860 a întrebat:

Va place Marina Dina? Andreea Patrascu? Bebelusa Oana? Andreea Spataru? Andreea Banica? Delia? Andreea Mantea? Mie mi se par f frumoase primele douatongue

10 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Doar un singur lucru vreau sa-ti amintesc: Frumusetea-i trecatoare!

cami
| cami a răspuns:

Cine-i Marina Dina? (am avut nevoie de google). Dar Patrasca? aaa, (am vazut-o) aia de la Inima de rrom.
Bebelusa Oana, mi se pare cea mai antipatica, numai ea, numai ea, vrea sa fie in fata, si in + e mult mai draguta bruneta decat ea.
Andreea Spataru. no comment. N-am nicio parere, aia nu stie decat sa-ti arate fasolea si sa se dezbrace, nimic mai mult.
Cred ca Marina Dina ar fi cea mai draguta.

cami
| cami a răspuns:

Ce chestie, acum mai nou in loc de tzigan iti apare rrom laughing cum suna "Inima de rrom" laughing

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Despre ce vorbim, nu imi pas de ele nici de persoana lor!

| Silvia a răspuns:

Sunt niste fete foarte frumoase [cel putin machiate]. Dar nu stiu ce au in cap...big grin

| Kidu a răspuns:

Doar de Andreea Patrascu.

| M.madallina a răspuns:

Pai...intradevar sunt frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase da sunt panaramehappy
Marina a tradat'o pe prietenasa ca sa ajunga la rai da bunihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate stiu numa sa se dezbracehappy
Ce iti place nu'mi dau seama
frumusetea de acum? La40 d ani vor fi uscate si proaste
Exceptand'o pe oana care a fact o fac si stie sa dansezehappy

| missame a răspuns:

Nuu...nu stiu ce vezi tu frumos la ele.
a si apropo mi se pare mai frumoasa bebelusa ioana decat oana sau oricare altabig grintongue