| gatito a întrebat:

Va place rochita aceata http://www.starshiners.ro/......lack.html, vreau sa ma imbrac cu ea pentru o nunta

20 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Este frumoasă, dar este din bumbac. Nu este o rochie de seară, elegantă, potrivită pentru ocazie. Poţi să o îmbraci la cununia civilă sau la biserică. La nuntă îţi trebuie o rochie elegantă, dintr-un material fin, la fel de elegant. Bumbacul nu e cea mai bună alegere...
Dar într-adevăr rochia e foarte frumoasă.

| madalicious a răspuns:

Frumusica, insa nu ar trebui sa o cumperi de la starshiners, ca au marfa proasta. Ma refer la calitatea materialelor.

Bafta si distractie plcuta la nunta! love struck

Răspuns utilizator avertizat
| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Rochita este foarte draguta, insa este mai potrivita pentru club, decat pentru o nunta.

| Libelle a răspuns:

Aha, merge. Have fun!

| SfarsitDeDrum a răspuns:

E draguta, dar nu cred ca ar merge la o nunta

| Anna_3775 a răspuns:

Este destul de draguta happy!

| Adina a răspuns:

E dragutahappy

batting eyelashes

Si se poarta:->

Distractie placuta la nuntahee hee

| Adina a răspuns:

Si-am primit stupid`rolling on the floor

| Quiss a răspuns:

E draguta... Acum depinde ce esti la nunta, daca esti doar o simpla invitata atunci e ok, daca esti mai aproape de miri poate ar trebui sa imbraci altceva mai elegant putin.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Ma lasa rece.happy

| Lollypop a răspuns:

Eu cred ca merge si cred ca ti-ar sta minunat!:*

| KiddoC a răspuns:

E destul de draguta, dar nu stiu daca merge pentru o nunta.

| ionik09 a răspuns:

Da e dragutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.nu merge pentru o nuntastraight face alege altceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.nu merge pentru o nuntastraight face alege altceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergetongue

| Bloody Girls_8024 a răspuns:

E super rochita aceea sh mai este tare costumul de pe tipa aia de mai sus in patratele ce parere ai despre costum?

| chocolate_4052 a răspuns:

Da e forte frumos si merge la o nunta funta?