| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Daca o sa ma dau cu autobronzant o sa tina bronzul? Adica daca o sa fac baie o sa se duca?

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca iti iei unul de calitate nu se duce la baie, dar autobronzantul trebuie aplicat cam la doua zile. Si ar fi bine sa mergi macar o data la plaja sau la solar inainte de al aplica.

| madalinaaa89 a răspuns:

Da, cu timpul se duce, iti dai seama.
partea nasoala e ca s-ar putea sa se vada aiurea locul in care se duce.tongue(

| Georgycka a răspuns:

Nu trebuie sa te speri imediat. Eu am autobronzant de la Avon si tine cateva zile happy