| Lala20 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sa aleg intre: placa de par Philips HP8310, Remington S2002, S3500 si Remington S1005?! Pareri, daca detineti vreuna din aceste placi sau daca ati folosit; orice este binevenit dar repede, va rog! Multumesc :-)

Răspuns Câştigător
| SickkSus a răspuns:

Eu am placa Remington S1005, si am scapat-o pe jos de cateva ori si inca e buna.Verisoara mea are parul cret si ii sta 2 zile intins foarte bine si ea are placa tot ca a mea de 2 ani.Philips e buna dar printre cele mai bune sunt Remington.

2 răspunsuri:
| andreyyya a răspuns:

Eu am Rowenta si sunt ft multumita de ea.

| YeoWooW a răspuns:

Depinde care iti place mai mult.
Eu folosesc tot o placa Philips mi se pare mai buna