| Deniisuc a întrebat:

happy nu stiu ce fel de placa sa aleg dintre Remington s2002 si s3500, ma puteti ajuta va rogg?puppy dog eyes. care e mai buna? de ce e mai buna?... Funda!

3 răspunsuri:
| WantToPLAY a răspuns:

Pai cea mai buna este s3500 caci are incalzirea mai rapida(15 sec), valoarea maxima este de 230Grade, are 4 niveluri de protectie: invelis ceramic si tourmaline cu efect anti-static si placi inguste pentru un par neted, matasos si stralucitor, are control al caldurii si iti tine parul drept pana la urmatoarea spalare, pe cand s2002 valoarea maxima este de 210Grade, se incalzeste mult mai greu(1min), are doar 2 niveluri de protectie, sper ca te-am ajutat.winking

| Deniisuc explică (pentru WantToPLAY):

Nu stiu ce sa zic., asta stiam si eu dsp ele, doar ca tot aud ca s2002 e fte buna si tine mult, si functioneazza tot la fel.

| WantToPLAY a răspuns (pentru Deniisuc):

Eu unul sunt de parere ca s3500 nu conteaza ce zice lumea conteaza ce crezi uwinking