| loveaholic a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Toti cei care se pricep la moda, cititi-mi intrebarea daca aveti timp. Nu e lunga. Am cautat prin magazine haine, dar erau ori urate ori prea scumpe. Asa mi s-a parut. Si as vrea sa am si eu stil. Puteti sa imi dati niste sfaturi cat mai cocrete despre ce as putea purta? Raspusului care ma ajuta cel mai mult ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| DeeDee_6345 a răspuns:

Poarte ceea ce te caracterizeaza.Combina hainele dupa gustul tau si sigur va iesii ceva oktongue

xoxo

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Aici depinde si de gusturile tale, poate vei vrea sa porti ceva sport sau ceva elegant, de exemplu:pulover albastru cu o pereche de jeansi negri, o jacheta sau un palton, mai ales ca vine iarna, iti poti pune o camasa nu neaparat alba, un pulover care sa se asorteze cu camasa, un pantalon din stofa sau eventual jeansi.Nu-ti stiu garderoba si stilul pe care vrei sa-l porti, sa-ti spun cum te poti vestimenta.Bafta!
Stil elegant: http://www.youtube.com/watch?v=nI-OiiHCNyo

| alexandra_8659 a răspuns:

Uite niste idei de ceea ce ai putea purta si chiar in aceasta perioada.;) http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=21&t=2877

| Baby a răspuns:

Pai poti sa iti cumperi haine nu din acelasi loc, cauti o camasa undeva, un fular altundeva, blugi altundeva.
Ai putea sa te imbraci cu un tricou alb, o geaca neagra de piele sau alt material si o pereche de blugi si tensi sau adidasi.
Blugi cu camasa in carouri si cu tenisi
Pantaloni negrii cu snickersi (nu stiu sigur daca asa se scrie) si cu o camasa sau tricou... cu un fular la gat acum ca e mai frig.
ai multe variante, trebuie numai sa fii inventivbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele le poti potrivi foarte bine si nu conteaza de la ce firma sunt. o sa iti dau ca ex niste feluri de a le putea purta:
1)poti purta o bluzita mai lunga cu niste ciorapi negri, dar mai grosi, cu o pereche de jampiere si niste cizme din cauciuc, eu una ador aceasta combinatie.
2)jeansi(slim sau boyfriend)cu niste t-shirturi simple /model cu o esarfa chic si niste pantofi cu toc(platforma toc)ar arata destul de binehappycrede-ma ador Fashionul:X