| AnemonaP a întrebat:

Va rog imi dati si mie linkuri unde pot gasi sa cumpar cizme de vara crosetate? va rog, funda si sa nu fie foarte scumpe daca se poate pana in 50 lei big grin, funda

3 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Numai transportul e un sfert din 50 de lei! incearca la magazinul EXC sau MARA FASHION tongue

| OanceaSimona a răspuns:

Pai nu cred ca o sa gasesti vreo pereche de cizme pana in 50 de lei.Am si eu cizme din acelea si am dat in jur de 100 de lei dar nu le.am lua de pe net le.am luat din magazin