| Alisayer a întrebat:

Va rog mult spuneti-mi niste remedii pentru punctele negre, nu stiu cum sa scap de ele.Sunt disperata! Fundita.

Răspuns Câştigător
| Klaudya27 a răspuns:

Buna incerca sa iti prepari o masca dintr-un albus de ou si doua lingurite de malai(bati albusul cu o lingura pana devine ca o spuma apoi adaugi cele 2 lingurite de malai)o aplici pe fata spalata in prealabil si stai cu ea pana se usuca dupa o clatesti cu apa calduta.Este foarte buna pentru cosuri si punctele negre in plus iti face si tenul curat si fin poti repete procedura o data la o saptamana sau doua sper ca te-am ajuta.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Exista niste plasturi cu care se scot. Se gasesc in supermarket la raionul de cosmetice.

| TPUSenior01 a răspuns:

Uite vezi aici :*
http://www.perfecte.ro/......cient.html
sau
Crema Clean and Clear este cea mai bună. Bafta :*

| Scumpiiieu a răspuns:

Sfatul meu este sa iti faci un ceai cu musetel intr-un bol mai mare..sa asezi deasupra lui si sa te acoperi cu un prosop, ma refer la fata! Dupa care le poti scote chiar tu! happy sper ca am fost de ajut-o, eu asa fac.