| KaRy a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste remedii naturale pentru punctele negre.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fă un peeling din zaț de cafea și mălai. Amestecă aceste două ingrediente până se formează o soluția abrazivă, numai bună pentru exfolierea zonelor afectate de puncte negre.
Baftă!

4 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Masca de albus cu ou de malai. (singura care a mers la mine)

| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a răspuns:

Taie in rondele(sau piseaza) o rosie. Pune-o pe fata si asteapta 30 de minute. Apoi clateste tenul cu apa calduta.Asa scapi de punctele negre(eu asa am scapat de elehappy )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma dau cu zama de lamaie si imi trec

| Athée a răspuns:

Zeama de lamaie sau zat de cafea.