| Shiro_9088 a întrebat:

Va rog spuneti-mi unde gasesc magazine de unde se pot inchiria costume pentru Halloween in Tg.Mures? Dau funda!

1 răspuns:
| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Pai daca nu gasesti niciun costum. poti improviza tu unul adica... daca vrei sa te faci o fantoma... iti iei niste pantaloni albi, ( adidasi albi de preferat) iei un cearceaf ii faci gaura in mijloc ca sa poti baga capul si vei arata exact ca o fantoma.
Sau. daca vrei sa fi vrajitoare. poti lua niste pantaloni care nu iti trebuie. le faci gaurici mici printre ei.si ii patez cu ketkup si poti lua o bluza/geaca/tricou maroniu si o caciula tot de culoarea aceea care o poti confectiona din carton big grin Bafta! tongue. FUNDA?