| MadalinaCx a întrebat:

Vara asta vreau sa-mi fac varfurile blonde. Dar am inteles ca nu merge cu nuantator mai ales ca eu sunt bruneta. Si nici cu decolorant pentru ca mi le ard. Stiti alte metode naturiste care nu imi vor afecta varfurile? FUNDA +VOT

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Esti bruneta si nu cred ca un remediu naturist va avea un efect, decoloreaza-l...o singura data nu ti-l distruge[eu am fost de mai multe ori decolorata si nu mi-am distrus parul din prima]

1 răspuns:
| cristina10cris a răspuns:

Din cate stiu eu cu lamaie poti sa iti deschizi parul.