| xXFrappeGirl a întrebat:

~ Buna TPU.
~ Vreau sa imi fac in vara, varfurile blonde cu nuantator, dar fara sa imi decolorez parul. [ am parul saten ]. Oare imi prinde nuantatorul pe par? thinking.

~ funda.

Răspuns Câştigător
| MaidenGirl a răspuns:

Daca ai un saten mai inchis, da. Se va vedea bine. Dar daca ai un saten mai deschis, nu te mai chinui. Fa-ti alta culoare in caz ca ai parul deschis la culoare. roscat sau verde, albastru. thinking

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa se vada daca parul tau nu a mai fost vopsit

| xXFrappeGirl explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, dar am dat celui mai rapidd puppy dog eyes3.

| FuckYoUmEn a răspuns:

Am si eu o colega in clasa care este bruneta si si-a facut suvite blonde. O prinde foarte bine. Nu cred ca tie nu ti s-ar potrivi. Te prinde de asemenea si verde si albastru. SUCCES. Sa pui poza de profil sa o vedem si noi big grin te pupacesc kiss

| oOBiiuKillYouOo a răspuns:

Buna. Eu iti garantez ca iti va prinde pentru ca si eu mi-ai facut asta si mi-a pris foarte bine. Succes sper sa-ti placa cum iti va sta.