| elabella93 a întrebat:

Vesta de blana unde gasesc? in afara de mercador si okazii

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la magazinele din Mall.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este aici,
http://www.okazii.ro/cautare/vesta+cu+blana.html
Te pup!

| pinacolada4 a răspuns:

Sper ca la blana ecologica te referi.
Daca nu...am cateva intrebari pe care iubitoarele de blana pobabil nu si le-au pus si nu le inteleg:
ce drept ai tu sa ii iei blana bietului animal si sa o porti pe tine, ce demonstrezi prin asta, ii dai altceva in schimb ca i-a fost luata si viata si blana?
cum ti-ar placea sa vin si eu sa iti smulg blana de pe tine?

| elabella93 explică (pentru pinacolada4):

Cred ca ai probleme...bineinteles ca ma refeream la blana ecologica..asta in primul rand in al doilea rand te-ai gasit sa comentezi aiurea la majoritatea intrebarilor mele. cred ca te plictisesti grozav. acesta este un site pentru cei care au nelamuriri si incearca sa gaseasca oameni cu aceleasi probleme nu pentru cei ca tine care comenteaza aiurea si in al treilea rand daca voiam sa port blana naturala( ceea ce nu mi-ar sta in fire deloc)crezi ca as fi intrebat aici? daca te plictiseti cauta alt loc unde sa vorbesti aiurea noi cei de aici asteptam raspunsuri nu ceea ce scrii tu

| pinacolada4 a răspuns:

In momentul in care postezi o intrebare pe un site public, iti asumi faptul ca oricine are dreptul sa iti raspunda. Ar trebui sa iti revizuiesti cunostintele de matematica elementara pentru ca am raspuns doar la 2 intrebari, ceea ce nu reprezinta majoritatea.