| BruneTTe a întrebat:

Vi s-a intamplat ca in timpul unui tratament pentru acnee (cu diferite creme care au ca scop curatarea fetei) sa va apara si mai multe cosuri? Am inteles ca e ceva normal si ca asta se intampla pentru ca impuritatile ies la exterior. I s-a mai intamplat cuiva?thinking
Mersi.

3 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Daca ti-au aparut mai multe cosuri ar fi bine sa intrerupi tratamentul respectiv, pentru ca ti-ar putea cauza o iritatie.

Nu orice tratament ti se poate potrivi.
Fiecare persoana are un ten diferit care poate agrea sau nu un anumit tip de tratament.

Si eu am probleme cu acneea si am incercat diverse tratamente, care au avut diverse reactii si am invatat ca daca un tratament imi irita fata ca in cazul tau e mai bine sa fie intrerupt.

Sper sa imi asculti sfatulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat cu Zineryt, m-am umplut de cosuri de la alcoolul din el.

| ddanciu69 a răspuns:

Intrerupe tratamentul...freaca- ti fata cu coaja de lamaie...e cea mai buna big grin