| Bilii a întrebat:

Am fost la dermato pentru acnee severa si mi-a dat niste creme sa ma dau pe fata. Dupa 1 saptamana fata imi parea mai curata.M-am dus iar la dermato sa imi prescrie si niste pastile de acnee (a trebuit sa fac analize sa vada cum stau cu ficatul). Apoi am inceput sa iau si pastile (acne out se numesc). Dupa ce am inceput sa iau pastilele au inceput sa imi apara mai multe cosuri. Este din cauza pastilelor? Imi aduce toate impuritatile afara pe fata din interior? (ma vindeca pe interior)?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cel mai probabil da, e de la pastile.E cum zice Miruna.Am citit numeroase experiente cu problema acnee ale altor persoane si multe spuneau ca exista o perioada critica in care tratamentul parea ca mai rau face decat sa vindece.Dar apoi se vedeau rezultate.

| Miruna333 a răspuns:

Asa se intampla de obicei, inainte sa fie bine, este rau. Ai incredere in tratament