| FashionDream a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa mergeti la cumparaturi ( de haine, accesorii.....etc) si sa nu vreti nimic din magazinul respectiv dar cand ati ajuns acasa v-ati intrebat de ce naiba nu mi-am cumparat chestia aia? Mie da, mi-se intampla tot timpul cand merg la cumparaturi. Si acum a 2-a intrebare. Acum o luna am fost cu mama in Deva sa imi cumpar haine. Nu mi-am luat prea multe dar acum vreau sa merg din nou. Ce magazine din Deva stiti? ( de preferabil cu haine frumoase si la moda de fete)
Dau funda.
P.S. Eu nu sunt din Deva si de aia sunt inebunita dupa ce magazine sunt pe acolo pentru ca nu vreau sa o merg pana in Deva degeaba. (eu stau cam la o ora jumate distanta) Multumesc mult! Si daca nu stiti sa imi raspundeti la a2-a intrebare macar raspundeti la prima!

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Buna! Da mi s-a intamplat foarte des si apoi cand ajung acasa si ii spun mamei ce am vazut si pretul mereu ma intreaba de ce nu mi-am cumparat acea chestie...si ajung din nou a 2-a zi in magazinul respectivlaughingde data asta ca sa cumpar desi e foarte riscant sa nu mai gasesc marimi pentru ca eu sunt foarte micuta port xs si s si e dificil...

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mi s-a intamplat dar destul de rar mai des mi s-a intamplat sa ma intreb cum de mi-am putut cumpara anumite haine.

| faramatania a răspuns:

1.Chiar nu mi s-a întâmplat niciodadă să intru într-un magazin de haine sau accesorii și să nu-mi doresc nimic.Imposibil! Și nici n-am regretat vreodată ce am cumpărat.
2.Nu sunt din Deva, și deci, nu știu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La a doua nu cred ca pot sa iti spun decat ca o sa gasesti magazine plimbandu-te!
Si da mereu mi se intampla sad
Sunt destul de calculata in ceea ce priveste aruncatul banilor pe haine
pa-pa

| MaTrIx8378 a răspuns:

Tuturor ni se intampla, ne ducem sa cumparam un lucru, ni-l dorim foarte mult, dar daca vedem altceva mai frumos sau pretul lasa de dorit lasam pe deoparte, sau daca e sa cumparam acel lucru, acasa regretam ca l-am cumparat.

| Ame25 a răspuns:

Mi se intampla des, dar e mai bine asa pentru ca nu am neaparat nevoie de tot ce vad in magazin

| HisGirl a răspuns:

Da mie mi se intampla mereu.

| Paoo a răspuns:

Mi se intampla.

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Mi se intampla des

| StilMasculinShop a răspuns:

Doar findca nu ati vizitat http://stilmasculin.com/....../index.php