| gina09 a întrebat:

Buna prieteni.am 14 ani cine imi poate spune si mie ce blugi, bluze (haine)sunt acum la moda vreau sa merg cu ele la scoala ceva linkul-ri care sa ma poata ajuta dau fundalove struck P. S am mai cerut ajutor si mia s-a dat tot felul de haine pe care nu prea le gasesti in magazine as prefera ceva din deva daca se poate si niste magazine:X oricum nu conteaza:p

3 răspunsuri:
| DeniiixD a răspuns:

Se poarta camasa cu curea sub piept si colanti happy [aida_broken_dreams@yahoo.com]

| Rebecca_5481 a răspuns:

Buna.
Pai acum ca vine primavara. poti purta ceva cu culoare, care sa arate ca ai o fire energica ca de exemplu :
1.Blugi
2.Tricou cu imprimeuri colorate
3.Iti poti accesoriza tinuta cu niste bratari sau inele [ceva care sa mearga]
4.Niste tenesi Converse / adidasi / skateri / pantofi
5.O camasa cu curea la piept
6.Niste cercei draguti
Sau ai putea fi tu inasti. sa fi originala. sa porti niste haine in care te simti comoda. nu iti cunosc stiulu` dar cred ca este foarte cool! Sper ca vei gasi tinuta portivita. mult succes si bafta la cumparaturi! Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta blugii cu turul lasatwinking