| publicname a întrebat:

Vi se pare de prost gust ca baiat sa iimi iau sacou si palton p deasupra?

14 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Ofof. Te imbraci cum vrei, cum iti place. Si nu, nu arata aiurea. Mai ales daca asa esti si tu, un tip care se imbraca mai elegant de obicei. Deci poti purta fara grija. Si totusi depinde si unde mergi imbracat asa; nu e o tinuta de cumparaturi sau alte d-astea laughing eh big grin

| Bojthe a răspuns:

Nu asa se ia tu ai vrea sa iti iei sacou si vesta de fas?

| clody83 a răspuns:

Se pare ca designerii recomanda acest lucru:
http://www.mujer.ro/......-2011.html

Cu siguranta nu este de prost gust :)

| ruxi a răspuns:

Nu e de prost gust:)

---http://www.google.ro/......tp?/imgres r:22, s:0

| daηă a răspuns:

Daca e frig nu. Dar daca nu e asa de frig da.

| Dana a răspuns:

Nu e chiar de prost gust dar nu conteaza ce zic eu sau x sau y conteaza ce iti place tie! Eu nu stiu cum e modelu la fiecare, culoarea etc dar in imaginatia mea arata destul de ok! Dar imbraca-te cum iti place! Succes!

| Yumitsu a răspuns:

Pai afara e frig, iar santatea e un pic mult! mai importanta decat frumusetea.

| aleeee a răspuns:

Da. nu arata nici cum.

| Doar1îngeR a răspuns:

Nu. Mi se pare de prost gust sa iti iei peste sacou o geaca sport.

| BOGDAN a răspuns:

Ia-ti si o pelerina

| analia0103 a răspuns:

Vai de mine! cred ca as vomita!

fundita?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| MCrowley a răspuns:

Dalaughinge cam aiurea...tongue

| Filicasofia a răspuns:

Nu

| Seby_1423 a răspuns:

Nui de prost gust
Depinde...cum vrei