| Smile_5509 a întrebat:

Voi ati incercat parfumul Miss Dior Cherie?
Daca da, cum vi se pare si cam cat costa?happy
Funda.

Răspuns Câştigător
| Dienutza02 a răspuns:

Miroase superb, cel putin mie una imi place...nu stiu exact cat costa, eu l-am luat cu 300lei(3 milioane) e destul de scump dar merita:X

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt mai multe variante : apa de toaleta care este mai ieftina si apa de parfum. Uite cat costa apa de parfum la 100 ml http://www.aoro.ro/......de-parfum/ Ti-am dat un site care vinde parfumuri originale! Poti gasi si mai ieftine pe net dar nu garantez autenticitatea lor!
Miss Dior Cherie combina eleganta cu cutezanta juvenila. Notele fine de mandarine verzi, violete si iasomie se intrepatrund cu notele discrete de paciuli, mosc, frunze de capsuni dulci si popcorn cu caramel pentru contopirea inr-o aroma cu adevarat irezistibila.

Note:
Violete, Frunze de capsuni, Iasomie roz, Capsuni salbatice, Patchouli, Mosc

Stil:
Pur, pretios si modern

| AdeeLinee a răspuns:

Miroaseeee foarte bine! Mie imi place mult! Nu stiu pretul, mie mi la daruit cineva, dar oricum isi merita banii:X

| Rallu_2412 a răspuns:

Da, eu l-am primit de la prietenul meu si este foarte fain. il folosesc aproape zilnic :X pai depinde 100 ml - Pret cu 10% discount
406.43 RON in magazin iar 50 ml - 249, 57 RON

sper ca te-am ajutat:X