| CrissCristina25 a întrebat:

Voi baietii preferati parul lung sau scurt la fete? Care va atrage mai mult? Sau parul drept, cret?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fiecare are preferințele sale. nu putem să generalizăm.

| 0Alexander0 a răspuns:

Păi, ţinând doar de mine, dacă aş avea de ales, aş alege lung şi drept!

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Sincer,nu prea inteleg rostul intrebarii, ii vei da funda celui care are preferintele ca ale tale?laughing
Sunt fata, dar iti voi raspunde.
Ce ii atrage pe baieti, nu e doar parul.Degeaba ai un par super, daca in rest esti..in general 60% din look/outfit consta in atitudine.Da, revenind.Nu e necesar ca o fata(nu zic neaparat de tine) sa isi faca parul dupa un anumit sondaj de opinie la care au raspuns N barbati.Degeaba zic multi ca le place parul scurt, dar pe tine de exemplu, nu te prinde deloc, sau invers.Degeaba zic unii ca le plac blondele daca tu esti bruneta cu tenul masliniu si blonda ai arata ca o femeie vulgara si de prost-gust.Nu trebuie sa tii cont de opinii,ci de cum te prinde pe tine. Daca tie iti sta bine(indiferent cum,blonda,bruneta, creata, dreapta, rasa pe o parte) si esti increzatoare ca iti sta bine, 100% multe capete se vor intoarce dupa tine pe strada.Fiecare barbat prefera altceva,altii blonda,altii bruneta,altii creata, altii intinsa, dar cand le place o femeie cu adevarat(pentru ca e frumoasa oricum si ii sta bine asa cum este) nu mai conteaza ca nu se incadra in criteriile lui. Sper ca intelegi ce am incercat sa iti explic, si ca nu te-am plictisit, am incercat sa te fac sa intelegi ca nu are nici o relevanta parerea unui arbat in legatura cu asta.happy

| CrissCristina25 explică (pentru Just0a0dream):

Eu nu tin cont de parerea barbatilor, am vrut doar sa-mi fac o idee dar asta nu inseamna ca ma duc si imi fac parul dupa placul lorwinking

Oricum mersi de sfat.