| anonim_4396 a întrebat:

Voi cat de des va tundeti parul?

13 răspunsuri:
| RKBlue a răspuns:

Aproximativ odata la 2 luni.

| Ofiintă a răspuns:

O dată la 3 luni.

| aneliram a răspuns:

La 3 luni, il am lung, dar chiar daca vrei sa.l lasi lung, tot trebuiesc taiate varfurile, ca sa aiba un aspect sanatos(cati cm vrei, depinde, in functie decat este de,, tocat"). Daca nu vrei parul lung, te tunzi cand vrei.

| zattech a răspuns:

La 3 luni

| Sofer a răspuns:

La 1-2 luni. Chelios style. pentru ca foarte cald.

| Valentinnn004 a răspuns:

O singură dată pe lună.

| MinIulia09 a răspuns:

Eu sunt fată si-l tund odată la 2-3 luni, depinde când simt nevoia.Îmi iau puțin din "vârfuri", după cum s-ar zice.Deobicei,la băieți e indicat odată la o lună sau 2.

| Adry05 a răspuns:

2-3 ori pe an

| Devil21 a răspuns:

Destul de rar, o data la 5 luni cam asa, dar am noroc ca nu e pretentios si nu se tocește/despică/etc...

| Radaaa a răspuns:

Odată la aproape un an. și e destul de lung, ieri l-am tuns și gen acum îl am pana la fund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De două ori pe an. Când apar fire despicate la vârfuri.

| Alyra a răspuns:

Bretonul cam odată pe lună (îl țin semi-lateral)
Restul părului. Cam odată pe an mă enerveaz pe el că nu mai crește și îl scurtez/îndrept puțin.

| Anonima163333 a răspuns:

Eu am parul lung, asa ca imi tai varfurile o data la 3 luni.Momentan il am desul de lung, dar vreau sa mi-l las pana la fund.Parul creste 1-2 cm intr-o luna.