| LuminitaRoz a întrebat:

Este cineva aici care isi face parul cu placa?:* ma refer la fete.la cat timp ii tundeti varfurile?laughing arata bine?batting eyelashes

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu folosesc placa destul de des, daca nu in fiecare zi, la doua zile sigur, cat despre varfuri, cam odata pe luna, pentru ca am parul foarte bogat si trebuie sa il si filez!
Daca folosesti des placa, incearca sa folosesti si ceva balsamuri sau creme hidratante pentru par!