| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati reusit sa va tundeti? Eu nu m-am mai tuns de 2 luni si incepe sa ma enerveze parul.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai astept 2 saptamani sa deschida frizerita

| Drimmero a răspuns:

Am 3 luni de cand nu m-am mai tuns, mi-a crescut parul si nu-mi mai sta deloc, am vrut sa ma tund acasa dar nu am indraznit, nu stiu sa tund, o singura miscare gresita si trebuia sa ma iau 0, asa ca am renuntat la idee, astept pana se deschid frizeriile si ma tund ca oamenii. Decat sa fac o prostie si sa raman chel pana la urmatoarele 2 luni mai bine mai indur putin

| OldSoul a răspuns:

Pai destul de simplu.
Am ales un numar fix, si asa m-am tuns peste tot, tunsoare simpla cum s-ar spune.
Dai cu masina pana nu mai are ce tunde laughing
Apoi te verifici cu oglinda cat de cat si aia e.

Acum depinde, eu am norocul ca arat destul de ok indiferent de ce tunsoare am, si aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu reușesc nicicum aștept sa reînvie frizerii după 15 la aceeași ora

| Nimeni10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma tem ca nici dupa 15 nu da drumul la frizerii

| anonim_4396 explică (pentru Nimeni10):

Se vor deschide da va funcționa după anumite reguli. Te vei putea tunde doar pe baza de programare