| yournameplease a întrebat:

Voi ce sampoane folositi si sunteti foarte multumiti de ele?

Răspuns Câştigător
| Carllla a răspuns:

Syoss. Si daca folosesti toata gama Syoss, vei avea un par superb!

10 răspunsuri:
| Angel_8830 a răspuns:

Clear locul 1
Syoss locul 2
Elseve locul 3
cam atat folosescbatting eyelashes

| 10011993 a răspuns:

Folosesc Syoss si sunt foarte multumita!:* face parul rezistent, il descurce si iii da stralucire!:*

| gabrielutzu a răspuns:

Iti curge matreata din cap?

| IonutzTM a răspuns:

CLEAR este bun este buna atat varianta pentru femei cat si cea pentru barbati, majoritatea persoanelor pe care le cunosc si am mai ajuns la discutie dinasta spun ca sunt foarte multumite

Răspuns utilizator avertizat
| doarEu001 a răspuns:

Garnierwinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă pot pronunța că am reușit să găsesc un șampon care să mă mulțumească!
Încă sunt în testări.
Pa, pa.

| LoL a răspuns:

Eu foloses Wash and Go este cel mai bun dintre cele cu care m am spalat...am folosit si Elseve dar nu prea imi pria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clear folosesc, nu sunt foarte multumita dar asta e.
Eu am parul gras si e un chin, credeti'ma! De un an aproape ma spal zilnic la cap laughing. Sampoanele care mi se par geniale sunt cele de la Life care, imi plac majoritatea produselor de la ei.