| ριтʏcнα a întrebat:

Voi fetelor, ce sampoane folositi? sunteti multumite de ele?

8 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Salut.

Eu folosesc ELSEVE.Si da sunt multumita de el. este incredibil (Parerea mea). si poti sa te dai dupa sampon si cu BALSAM ELSEVE. daca nu vrei sa iti stea cret.(daca il ai). si iti da si stralucire.batting eyelashes

| criss84 a răspuns:

Eu folosesc Joico PAR DREPT Silk_Result Fin/Normal Sampon+Conditioner si imi place.lasa parul matasos, miroase frumos insa singurul minus este ca se ingrasa parul mai repede sad

| bianca a răspuns:

Eu folosesc herbal essences

sunt foarte multumita!

folosesc varianta rosie pentru varfuri despicate.

| Dianaღ a răspuns:

Buna!
Eu folosesc Head&Shoulders de multi ani si sunt foarte multumita de el. Am incercat si altele, dar dupa 2-3 spalari am facut matreata, de care am scapat tot cu Head&Shoulders. Ti`l recomand!

| morenaRox a răspuns:

Eu folosesc produse de la Garnier ( sampon + masca de par ) si sunt multumitawinking cel putin nu am probleme cu matreata sau altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Head&Shoulders si sunt multumita.Imi face parul matasos si foarte fin si nu am avut niciodata probleme cu matreata

| kitto a răspuns:

Pana acum L'oreal, nivea (ceva cu mov laughing ) dar acum am comandat un set de la Avon big grin si sunt curioasa care vor fi rezultatele big grin

| iulia_5297 a răspuns:

Eu folosesc Forzene de cateva luni.Sunt multumita de el, iti face un par drept.