| EddiWeed a întrebat:

Voi ce xenon folositi, cu lupa sau fara si sunteti multumiti de ele?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Eu am de 2 ani un HP Deskjet şi sunt foarte mulţumit.

| bogdytzu a răspuns (pentru onasis1961):

Esti prost rauwinking

| onasis1961 a răspuns (pentru bogdytzu):

Milioane de scuze! Am citit xerox! Iar cu jignirile, nu este elegant ce faci.Tu nu ai greşit nicio dată?

| 0rlando a răspuns (pentru onasis1961):

Mă ustură ochii...

| MrSoapte a răspuns:

Eu nu am lupa...sunt multumit intr-o oarecare masura, insa toti participatii la trafic, de pe celalalt sens imi dau flashuri! Deci, nu recomand xenon fara lupa!

| EddiWeed explică (pentru MrSoapte):

Si eu am instalatie xenon 6000k tot fara lupa, insa daca farurile sunt reglate cat se poate de bine(nu poti sa le reglezi perfect daca nu ai lupa) si nu sunt pline de praf nu deranjaza deloc.eu nu primesc falshuri.

| MrSoapte a răspuns (pentru EddiWeed):

Prietene, eu primesc flashuri si injuraturi...BLANA!
Farurile le-am reglat dar, n-au lupe!
Le sparg ochii celor de pe contrasens!

| EddiWeed explică (pentru MrSoapte):

Atunci lasa'le cat poti de jos, daca nu renunta la xenon.ai posibilitatea sa te intalnesti cu politia iar daca'i orbesti nu o sa le comvinalaughing