| anonim_4396 a întrebat:

Voi de obicei purtati dresuri de culoare pielii sau albi?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai nici una nici alta, de obicei port dresuri cu buline, modele, dungi colorate etc. Dar in nici un caz dress'uri albe, parca as fi la gradinita, mai potr uneori culoarea piciorului dar nu albe.

| BlancaFantasma a răspuns:

laughingam purtat albi pana in clasa a patra.de 8 ani nu mai port.aia imi placeau cum veneau cu uniforma albastra cu guleras alblaughing

| faramatania a răspuns:

Sau negri, sau diverse culori depinde de îmbrăcăminte.

| Scliparici a răspuns:

Culoarea piciorului...cei albi sunt urati si plus ca daca ii porti vei arata ca in desene animate

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!
Rochii, costume, jeans, sacouri, camasi, bluze, etc. Fii in pas cu moda!

| Didy1362 a răspuns:

Da normal.