| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mana, stimate doamne/domnisoare! Ce nuanță de dresuri purtati? Negri, albi sau de culoarea pielii? Multumesc va cer scuze pentru deranj. Săru'mana!

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Pantofi negri sau inchisi la culoare- dresuri negre
Pantofi rosii, gri sau in alte nuante mai deschise- dresuri culoarea pielii

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Gri foarte mult/culoarea piciorului si negru!
O zi buna happy

| Doub a răspuns:

Mov

| Florentina9210 a răspuns:

Negrii.

| OoBunnyoO a răspuns:

Desi port rar, cel mai mult port de culoarea pielii.

| gemeni6226 a răspuns:

Negri.

| Idkidk a răspuns:

Nu prea port, dar când port, port negrii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culoarea pielii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roz fosforescent.

| dragodana a răspuns:

Salut! Dresuri negre-groase, daca afara este frig. Dresuri-culoarea pielii daca afara este cald.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Depinde de cum e afara, daca e foarte cald, port fusta sau rochia fara dres, daca e frig port culoarea pielii sau negri cu banda