| den a întrebat:

Voi va imbracati in functie de moda care se poarta? sau cum va place si va simtiti bine?

Răspuns Câştigător
| Guitarlove a răspuns:

De obicei, ma imbrac cum vreau eu si cum imi place mie. Si de ce nu, stilul nou pe care il adopt eu, devine poate chiar o idee pentru un designer happy. Daca esti original, ai personalitate. Asta e sigur. Si poti crea chiar tu o moda, de ce sa te iei dupa altii?

19 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Ma uit ce e la moda, aplic ce mi se potriveste, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mă îmbrac cum mă simt bine. Nu ţin cont de modă.

| i.love.me a răspuns:

Daca mie nu imi place culoarea maro si se poarta maroul, bineinteles ca nu voi purta logic...si cu moda asta sa va spun eu ceva: acum nu stiu daca ati observat dar se poarta botinele acelea cu talpa joasa. ei am sp sa imi iau si eu sa fiu la moda si am dat 80ron p ele si acum nu le mai port pentru simplu fapt ca a devenit o uniforma.imi plac hainele care ma avantajeaza cu care imi sta bine.nu mai respect moda gata! :*

| xibalba a răspuns:

Nu ma intereseaza moda absolut deloc. Imi place sa vad persoane care au simtul estetic, imi place sa vad fete aranjate, cu bun simt, cu femininate. Are ea moda si ceva frumos, daca stam sa analizam, dar pentru mine hainele sunt niste lucruri care ma fac sa nu merg dezbracata pe strada, nu investesc bani in haine cine stie ce, tocmai pentru ca nu imi aduc decat un singur beneficiu. tin de cald. Cu siguranta nu tin cont de moda, dar nici nu am nimic cu cele care sunt in pas cu moda.

| Alex_9605 a răspuns:

Moda asta de fapt e o prostie.Nu toata lumea are bani sa isi cumpere "haine la moda" deci fiecare se imbraca cu ce are.

| AleB a răspuns:

Eu am imbrac cum imi place si nu-mi pasa de ce spun altii.

| BabyPink a răspuns:

Eu in general ma imbrac cu ce ma simt bine, cu ce imi vine bine si cu ce imi place! :d
Fiecare trebuie sa se simta bine in largul lui, parerea mea!
:*

| den explică:

Ms pentru raspunsuri :*...ma bucur ca mai sunt si persoane care nu sunt disperate de a fi la moda laughing...chiar daca aceasta moda ii dezavantajeaza

| antonius74 a răspuns:

Cu ce am si imi cumpar ce imi place, nu neaparat sa fie la moda...ne-a povestit o data fosta profesoara de romana despre cum se uita fiica ei la pozele din liceu si o intreba cum de-a lasat-o sa se imbrace in hainele alea? bineinteles, i-a raspuns ca nu asculta ca nu-i stau bine...doar erau la moda!

| elyssa20 a răspuns:

In general port ce imi place si cu ce imi sta bine nu neaparat ce este la moda.in general lumea se lasa influentata de media dar mai bine port ceva care mi se potriveste decat sa fiu o "victima a modei". kiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu ce imi place ma imbrac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin cont si de moda, dar nu renunt la stil, incerc sa nu imi schimb stilul vestimentar in functie de asta.Imi place sa fiu eu, sa am propriul meu stil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este recomandat să te îmbraci cu ce îți stă bine.
Dacă moda este să porți strâmt și scurt și tu să fii ditamai ursoaica, sigur vei fii groaznică!
Pa, pa.

| danutzsan a răspuns:

Cum imi place si ma simt bine. ai curajul sa fi tu insuti, nu-i copia pe altii.

| b3bita a răspuns:

Ma imbrac si in functie de moda, dar mai ales dupa gusturile mele... Important e sa ma simt eu bine. Daca te iei dupa moda ai mari sanse sa devi la fel ca toti ceilalti... mie imi place sa fiu unicahee hee tongue laughing

| mihaela_9665 a răspuns:

Eu ma imbrac cum imi place si cum ma simt bine.

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Eu ma imbrac in functie de moda

| kiddo a răspuns:

Ma imbrac cu ce imi place, cu ce sta bine pe mine si mai ales cu haine in care ma simt lejer in orice miscare! Si in special, imi place sa fiu eu, un stil sau mai multe, nu conteaza! Imi place sa fiu diferita.

Iesi pe strada, daca e la moda movul, toata lumea e in mov. Toamna trecuta erau la moda cizmulitele, toata lumea avea cizmulite! Zici ca erau scosi la fabrica! Deci, nu ma imbrac sa fiu la moda, ma imbrac sa ma simt bine happy si poti sa fii elegnat si imbracat finutz chiar daca nu esti in ultimul trend!

| maryy_5814 a răspuns:

Eu una ma imbrac in primul rand cu ce imi sta binebig grin apoi de la sine ma simt bine cu ceva care imi sta bine, iar in functie de ce se porta ma adaptez si eutongue