| AntoNella41 a întrebat:

Ce parere aveti despre moda?
Si cum va place sa va imbracati?

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

Buna! Moda are si ea o mica importanta, indiferent ce spun altii, dar asta nu inseamna ca nu putem avea propriul stil vestimentar. Cum nu sunt innebunita dupa eleganta, in majoritatea timpului ma imbrac sport sau casual. Mai bine port o pereche de tenesi, un top si o pereche de blugi, decat sa ma imbrac elegant. Daca ma simt confortabil cu ce port, e totul ok. Si nu asta e important? Sa nu simtim bine in hainele pe care le purtam?
Sfat: imbraca-te in ce iti place tie, in ce te caracterizeaza, in asa fel incat sa te simti bine.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat cu ceva. happy

15 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Buna.Moda e importanta si nu prea.In sensul ca trebuie sa urmezi cumva tendintele.Nu poti sa te imbraci ca in 2000, o sa rada toti de tine.
Dar, moda trebuie adaptada dupa forma corpului, dupa personalitate.
Eu port mult rochite, pantaloni scurti, camasi.
Sper ca te-am ajutat!happy

| 愛日本 a răspuns:

Eu ma imbrac cum vreau si cum imi sta mie cel mai bine.

| fuzzer a răspuns:

Moda, depinde cum interpretezi, pentru altii poate insemna un lucru extrem de pretios, iar pentru mine, e ceva simplu.Imi place sa ma imbrac elegant, nu dau prea mult pe haine.

| aumih16 a răspuns:

Moda din pacate se schimb conform anilor care vin si urmeaza sa vina niciodata moda nu este la fel tot timpul este in proces de schimbare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moda e o prostie.E aiurea sa te imbraci cum spun altii ca e bine.Mai bine te imbraci cum vrei tu, atata timp cat nu arati ca naiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moda e trecatoare, stilul ramane.winking

| MiculFaraon a răspuns:

Nu te lua dupa moda, imbraca-te dupa cum crezi tu

| gaby5995 a răspuns:

Moda? E important sa te imbraci confortabil.
Eu ma imbrac sport.

| MonnicaM a răspuns:

Moda a devenit o porcarie, tot felul de haine ciudate care nu pot fi purtate intr-o zi obisnuita..Moda o creeaza oamenii, fiecare persoana avand perspective diferite aspura ei.
Eu urmaresc site-uri cu moda, insa nu respect tot timpul ce se scrie acolo; ma imbrac cum ma simt bine, depinde si de starea pe care o am..de obicei simplu si finut happy

| AntoNella41 explică:

Multumesc pentru sfaturi...toate is bune si nu stiu care sa fie raspunsul castigator.sad
O sa ma mai gandeschappy

| HotAndFreshh a răspuns:

Mie de obicei imi place sa port niste pantaloni scurti si un tricou mai larg si de incaltat iau in ce ma simt eu mai bine, doar nu pot sa iau niste pantofi cu toc doar pentru ca se asorteaza cu tricoullaughing)

funda?

| TheGodfather007 a răspuns:

Ma imbrac cat sa ma simt eu binehappy

| AntoNella41 explică (pentru TheGodfather007):

Si cum te simti tu bine?
In blugi si camasa in trening..cum?

| TheGodfather007 a răspuns (pentru AntoNella41):

Pai asta depinde de fiecare, in mod normal blugi si tricou sau o camasa happy

| JsttMimi a răspuns:

Bună!
Moda?! Moda e OK. Nu am nimic împotrivă dar eu zic că e mai bine să te îmbraci aşa cum vrei tu, cum îţi place ţie nu cum îţi spus alţii să te îmbraci! E bine să te simţi bine în hainele tale.
Eu mă îmbrac cum vreau eu nu cum spun alţi, ca să mă simt bine în hainele mele. Mă îmbrac asortat, să se potrivească pantaloni, tricourile, bluzele, pantofi, etc... una cu alta!

Sper că ţi-a fost de folos răspunsul meu! O zi bună în continuare!;**