| membrugirl2010 a întrebat:

Vopseaua Sublime Mousse strica parul? sau cum e? sunt satena si vreau sa ma fac cu nuanta http://www.lorealparis.ro/......r-Pur.aspx

2 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Toate vopselele strica parul, unele mai putin altele mai mult. Daca esti satena naturala, esti nevopsita o sa iti iasa culoarea aia dar mai inchis, daca esti vopsita nu iti iese nimic bun, trebuie sa te decolorezi.

| xUrsuletz a răspuns:

Buna! din cate stiu nu iti iese culoarea pe care o vrei... Iti iese mai inchis. Nu am folosit.o dar am auzit multe pareri de la prietene.
La stricat parul orice vopsea strica parul daca e folosita des.
Sper ca te.am ajutat!