| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place de Mihaela Radulescu?

http://www.agentiadepresamondena.com/......i-main.jpg

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca frumusete, nu in mod deosebit dar ca inteligenta este cu o treapta peste majoritatea femeilor.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Ce o face asa de inteligenta?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-as vedea pe tine conducand o emisiune cum a condus ea. Pot sa pun pariu ca te-ai balbai.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Eu as face o emisiune mult mai inteligenta ca ea(care oricum se balbaie de inculta ce e!), numai ca n-am pilele ei si nici nu intru in patul altora.Mi se pare rautacios comentariul tau si stupid.habar n-ai cine sunt!

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Mai ales ca pozeaza erotic, imi dau seama ce calitate intelectuala are o asemenea femeie.Pt donjuani, o fi avand.