| ilinka28 a întrebat:

Vreau parerea vostra : am parul lung, drept fara nici o forma si breton oblic...azi ar trebui sa ma tund deci mi-ar fi de folos cateva idei { PS: ochii verzi, fata mai lunga, inalta si slaba...

Răspuns Câştigător
| Ella_4255 a răspuns:

Tiar sta bine in v sau in scari.

4 răspunsuri:
| Lyiia a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa iti spun ca daca ai parul lung sa nu te tunzi dintr-o data scurt. Poate doar varfurile sau mai mult.Altfel schimbarea poate nu o sa-ti placa si risti sa faci alta boacana.
Iti dau un site de unde sa te inspiri:
http://beautyrevealed.wordpress.com/......cu-breton/
Aici sigur vei gasi ceva pe placul tau.
Sau poti sa il tunzi in scari.Va arata foarte frumos si va fi apreciat.
http://desprefrumusete.blogspot.com/2010/01/par-tuns-in-scari.html
Succes in alegerea coafurii perfecte!

| Robert a răspuns:

Te poti tunde la zero mai ales ca ai ochii verzi si esti inaltuta.

| Atlantis_6737 a răspuns:

In orice caz la fizionomia ta nu te-as sfatui sa te tunzi prea scurt.winking

| ilinka28 explică:

Nu stiu