| anonim_4396 a întrebat:

vreau parerea voastra. am ochii verzi mari, par saten cu suvite aramii (nu is vopsita asa e parul meu)e de lungime medie e ondulat si breton drept si gura mica. voi ce credeti mi-ar sta bine cu parul lung drept si breton tot drept?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deea4u_2595 a răspuns:

Nu te cunosc.eh.daca neam cunoiaste cred ca ne.am intelege f bene :*

| MangoGirl a răspuns:

Scz. dar te cunoaste cineva? dupa intrebarea asta parerea mea este ca esti superficiala. poate gresesc, dar pur si simplu nu te cunosc:-p

| andrey910 a răspuns:

Cum putem avea o parere despre tine din moment ce nu te cunoastem? :?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refeream la astect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms candace