| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentanta lady`s la orice firma care se castiga binehee hee as vrea lady`s... p. s: pot daca sunt minora si am buletin? ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai 18 ani. Din pacate mai asteapta!

| allynna17allynna a răspuns:

Da. i add la mateimarcellina si te ajut eu. poti sa te inscrii chiar daca nu esti majora

| erika13 a răspuns:

Buna, daca vrei o firma cu care se poate castiga e oriflame, dupa inscriere[16 ani]poti comanda minim50 ron, reducere de 23%,, daca comanzi mai mult reducerea poate fi de 3o%, 40%,... daca vrei sa te inscrii astept mesaj:erika_fazekas@yahoo.com

| CrisAvon a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa devii reprezentant la Avon, avem o multime de beneficii, programe motivationale in care poti castiga o multime de premii (parfmuri, genti, bijuterii, ochelari de soare). In plus, daca te inscrii acum vei avea 30% discount la prima comanda si in plus vei intra in programul Avon Junior care are 4 etape si in fiecare etapa primesti alte premii (trebuie doar sa atingi niste praguri, dar alea sunt mici).
Daca vrei sa citesti mai multe despre beneficiile reprezentantilor Avon intra aici http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/beneficii-reprezentant-avon.html sau da-mi add la cristina. avon22@yahoo.com si iti voi da mai multe detalii.

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| alexx1111 a răspuns:

Nu-i adevarat poti sa te inscrii de la 14 ani asa am eu o colega care are 14 ani si este deja de catteva luni bune inscrisa papa sper ca tea-am ajutat Deci te poti iscrie chiar daca esti minora

| 000deea000 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani, dar te poti inscrie pe numele mamei sau a tatalui.