| lori_7453 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentanta catalog aur...ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

| symonagrecu a răspuns:

Si eu dori sa devin reprezentant de vanzari aur dupa catalog in rate, sau sa intru in contact cu o astfel de pers, tipa de la care luam in acest mod nu se mai ocupa cu asa ceva.va rog daca ma poate ajuta cineva, sa imi spuna cum devin sau sa ma puna in leg cu o astfel de pers sa ma contacteze pe mail symonagrecu@yahoo.ro,urgennnttttt! msssss