| Crs a întrebat:

Vreau sa fac o comanda de pe okazii.ro dar numai ca nu prea ma pricep >:". am dat mesaj unui vanzator si am intrebat daca mai sunt pe stoc produsele, mi-a spus ca da, si mi-a mai spus ca pot licita. cum licitez? unde dau? ma ajuta >careva?:" va rog

2 răspunsuri:
| rhadoo a răspuns:

Apasa pe Butonul Cumpara acum sau Liciteaza, dar numai daca esti sigur/a de cumpararea acelui produs. Apoi vei trece la pagina urmatoare unde va trebui sa confirmi licitarea. Apoi vei primi prin e-mail datele de contact ale vanzatorului si il vei suna/trimite e-mail pentru licrarea produsului. Sper sa iti fie de ajutor!

| Ralucutsa a răspuns:

Pai cred ca cel ce da cea mai mare suma de bani pentru produsul respectiv il primeste
Eu am auzit de okazii.ro dar nu am avut sansa niciodata sa cumpar ceva de la ei.
Succes!