| Iuliaioanad a întrebat:

Vreau sa imi cumpar extensii clip-on naturale de pe net dar nu stiu care sunt bune.M-am gandit sa imi iau de pe divisima.ro sau divinehair.ro. Are cineva ..sunt bune? Imi recomandati altceva?

Răspuns Câştigător
| angelfrends a răspuns:

Si eu am extensi cele mai bune sunt de pe divisima.ro de acolo am si eu.

3 răspunsuri:
| HimoSsa a răspuns:

Sora si-a comandat de pe divinehair.ro, si e foarte multumita.merita sa incerci!happy

| cristina2254 a răspuns:

Eu mi-am cumparat in iunie extensii de la divisima.ro. sunt superbe. Le poti coafa, vopsi, intinde cu placa... eu sunt foarte multumita de ele. Ti le recomand cu drag.

| Iuliaioanad explică:

Si de ce nu le vopsesti daca e vorba doar de culoare?