| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpar o penseta dar nu știu de unde, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca obiect mai usor de gasit nu puteai avea. SUnt in toate supermarketurile la raionul de cosmetice, la magazinele de la colt daca au si obiecte de cosmetica, la farmacie etc.

| Noreasontosimle a răspuns:

Găsești in orice supermarket. Sau la un magazin de cosmetice

| andreea964 a răspuns:

Gasești si in bazar

| Yui666 a răspuns:

Se gasesc la magazinele de haine care au de obicei mai multe prostii gen oje si accesori, acolo gasesti sigur