| AlaskaYoung17 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pensula pentru sprancene Anastasia Beverly Hills. Care e mai subtire: pensula numarul 12 sau 14?

3 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

Eu le am pe amandoua. Cu ambele iti faci treaba, dar fac chestii diferite.
Pensula nr. 12 e buna pentru a aplica geluri crema pentru sprancenele (cum ar fi Dip Brow Pomade tot de la Anastasia sau KaBrow de la Benefit) iar pensula cu nr. 14 e buna pentru aplicarea fardului de sprancene si pentru ca e mai groasa o poti folosii si la Eyeliner daca ai mana antrenata.

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Pensulă nr. 12

| RalucaAky a răspuns:

Numărul 12