| Zenzenzen a întrebat:

Buna, poate sa imi spuna cineva unde pot gasi (online) gel negru pentru sprancene la un pret rezonabil? Gel pentru sprancene insemnand dipbrow (de exp: anastasia beverly h dipbrow)

Răspuns Câştigător
| valentinatvd a răspuns:

Incerca pe: 1001 cosmetice

3 răspunsuri:
| evewts a răspuns:

Paiiiii original il iei personal din magazine ca Sephora sau MAC sau din astea! Dar daca vrei unul bun si de calitate fara sa te mai deplasezi..cumpara de pe elefant sau de pe eMAG

| Cojocaru12345 a răspuns:

Căută aici: www.gelsprâncenealltime.com
Dar nu sunt sigur dacă merge linkul, site-ul e în construcţie.

| Zenzenzen explică (pentru Cojocaru12345):

Nu merge, multumesc anyway!