| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar samponul Nivea Straight and Easy(pentru indrepatarea parului). Eu am parul destul de gras.credeti ca daca il voi folosi mi se va ingrasa si mai rau? Daca da ce sampon sau balsam.sau crema de indreptat parul eficienta, care nu ingrasa parul stiti?

Multumesc. Funda >3

3 răspunsuri:
| AngelaZero a răspuns:

Am lucrat in domeniu si iti recomand cu caldura syoss si tigi. syoss gasesti in supermarkete si tigi gasesti pe http://www.beautyspell.ro/

iti recomand s ate uiti pe site la produse "bed head" de la tigi pentru par gras...
p. s.: au niste produse de styling super, parerea mea, dar si pertul e pe masura

| Ionella_3233 a răspuns:

Cremele nu sunt bune de nimic! am incercat eu! bani aruncati pe geam belive mebig grin

| hairpoint a răspuns:

Http://hairpoint.ro/....../index.php
wella, tigi, joico, londa