| ŦєтiţaŦăяăNuмє a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un costum de baie nouulove struck. ce culori sunt in "trend" vara asta?

9 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Vara de obicei se poarta haine cat mai colorate.
Poti opta pentru o culoare vie si se poarta costumele de baie dintr`o piesa.
Sper ca te-am ajutat >big grin

| iliii03 a răspuns:

Nu cred ca se poarta negru pentru ca atrage foarte tare soarele. Culori cat mai deschise, si costume de baie cat mai viu colorate. Cu culorile inchise este dupa preferinta ta, dar eu zic sa nu... Oricum, este treaba ta!

Sper ca te-am ajutat!

| JustWannaDance a răspuns:

Salut.
Din cate am auzit eu, ara aceasta se poarta costume de baie colorate (in multe culori), cu 2 piese, sau intreg.
Catea poze pentru inspiratie:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Se mai poarta foarte mult costum de baie cu buline si tot felul de modele pe el.:)
Sper ca te-am ajutat. :-*
Bye:):)

| JustWannaDance a răspuns:

Scuze pentru. greselile facute...
big grin

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nici una, nu ai auzit? se poarta topless sau goala complet

| Rocky_9288 a răspuns:

Extra colorate si culori amestecate care nu merg nici cum de ex mov cu verde

| lascu a răspuns:

Da depinde daca vr sa ati dau detalii cum da catalin botezatu kautama pe yd asta blondul_02 ok