| ivy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un parfum care sa miroase puternic si mirosul sa persiste... daca puteti sa imi dati niste nume de parfum sau site-uri... dau fundita love struck si "folositor" :*

Răspuns Câştigător
| Sabiiina001 a răspuns:

Http://www.aoro.ro/? gclid=CKXBk8Poy6kCFUkT3wodGnsFNQ sper sa-ti de folos!

21 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Versace, Paco Rabanne, Bvlgari... happy sunt ceva mai scumpe, dar chiar persista.Merita!

| Oanny a răspuns:

Acum conteaza si de gusturile tale. Daca vrei sa iti recomand incearca Voile d'ambre.Mi-a ajuns o sticla juma de an si miroase foarte tare.Nu trebuie sa te dai mult cu el si prin Romania se gaseste f greu.Eu il am de la o matusa care e in Belgia. http://www.okazii.ro/......erta-.html De aici il poti comanda daca vrei, e cam scump. Eu vreau din nou parfumul asta, m-am indragostit de el:X miroase super.Nu e foarte dulce la miros.Acum folosesc Chanel mademoiselle.Si de el sunt incantata miroase puternic si persista la fel ca voile d'ambre.Dar cel mai bine du-te la un magazin unde se vand parfumuri vrac.Eu de acolo am luat Chanel mademoiselle.E cel mai sigur sa te duci la un magazin vrac ai de unde sa alegi si cam toate parfumurile de acolo persista.

Ps:Nu cine nu s-ar putea indragosti de Voile D'ambre:X

| IulianaRC a răspuns:

Buna. Incearca Black suede touch de la avon.

| Gloow a răspuns:

Uite unele care nu sunt de la avon sau alte siteuri. Calvin Klein-Eternity; Givenchy-Organza; COCO mADEMOISELLE-Chanel; Yves Saint Laurent-Cinema

sper ca te-am ajutat te pup.winking

| Roxanicabc12 a răspuns:

Giordani Goldlove struckParerea mealove struckkiss

| Floarerosie a răspuns:

Http://parfumexpress.ro/? utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=top_keyword
aici, fundita?

| victoria2007 a răspuns:

Mont blanc e foarte frumos si rezistent!

| Damasc a răspuns:

Uite aici ai cele mai scumpe 10 parfumuri din lume, sper ca ti le poti perminte :* http://www.worldinterestingfacts.com/......world.html

| Mihaela23_2814 a răspuns:

''Slip into...'' de la Avon e super!

| MereVerziCuPuncteGri a răspuns:

Rare gold.De la Avon

| ioanaspataru a răspuns:

Parfumurile de la avon sunt erxtraordinare in special percivesi slip into...eu mi-am cumparat slip into si l-am folosit la prima intalnire...are un miros superb si prietenul meu a mirosit 2 zile rolling on the floorrolling on the floor nu glumesc

| oompaloompa a răspuns:

Giordani

| FlorinMysterio a răspuns:

Full speed. super miros persistent, era acum un an 50ron de la avon

| EyX a răspuns:

Full speed... love struck

| EyX a răspuns:

FullSpeed...

| kami_1707 a răspuns:

Uite cateva:* care miroase ssuuuper sh tin o zi intrega:* am si eu cateva din parfumuri acasa dar sunt foarte scumpebig grin:* '' jet femme, pur blanca, little black dress, today tomorro always... funditalove struck