| Victoria18 a întrebat:

Cine stie un parfum bun? Vreau si eu un parfum feminin foarte puternic ca miros. Adica sa persiste mirosul. Nu ma intereseaza pretul. Fundita

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Incearca Aqua di Gioia,
sau
Givency Ange ou Demon Le Secret Elixir

| laurentiavl a răspuns:

Parfumul EVA CONFIDENCE miroase foarte frumos. nu e are miros dulce, ci un pic tipator, sexy...

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand cu mare drag parfumul Carolina Herrera
Very Good Girl Glam. Este parfumul meu preferat. Daca nu stii de unde sa il cumperi, o poti face de aici: https://kupoane.ro/store/notino/. Il poti cumpara la reducere si poti obtine si un cod transport gratuit notino.

| Davidoiu_Nicolae_1998 a răspuns:

E un parfum pentru orce gen care se numeste like a boss serios e pentru crce gen. peri ca te-am ajutat

| cristy78916 a răspuns:

Îți propun unele din parfumurile mele preferate
1)chanel coco mademoiselle
2)versace bright crystal