| branulik a întrebat:

Vreau sa imi deschid parul.acum e saten... spre blond si il vreaaau blond.sa folosesc sampon...colorant sau ceai de musetel? Cel mai explicit raspuns primeste funda.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Roxana_9884 a răspuns:

Ceaiul de musetel e natural.deci e mai ok decat samponul care nu face decat sa accentueze suvitele de par blonde pe care le ai deja.iar colorantul dupa parerea mea agreseaza parul si.l usucahappy. sper ca te. am ajutat:*

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Ca să ţi-l deschizi un pic,încearcă să clăteşti părul cu ceai de muşeţel sau lămâie. Dacă dupa câteva clătiri nu se observă nici un rezultat prea vizibil, încearcă un nuanţator pentru început, iar dupa 3 săpt. poţi încerca o vopsea şaten-deschis, peste 2 luni te mai vopseşti iar, cu o nuanţă mai deschisă, şi tot aşa până se deschide suficient cât să te mulţumească. Baftă

| Bibi_1645 a răspuns:

Cica lamaia deschide parul la culoare big grin