| saidlaura a întrebat:

Vreau sa imi fac o suvita roz cu sampon colorant care sa se duca la o spalare sau dou intrebarea mea unde gasesc in brasov? fundita

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Poti gasi la un magazin de cosmetice cu siguranta.
Sau chiar la magazinele obisnuite tongue
funda big grin:*

3 răspunsuri:
| anaisu a răspuns:

Heylove struck bun iti recomand un spray care se ia la prima spalare pentru ca samponul nu este bun crede-ma nu iese nimic pe par si plus faci matreatawinking

| mee_3494 a răspuns:

Daca vrei sa iti faci doar o suvita, iti iei de la super`market decolorant si iti faci o suvita, dupa te duci la farmacie si iti cumperi fuxina, si te faci cu fuxina pe suvita decolorata.o sa iti iasa un roz foarte frumos si inca ceva daca vrei ca nuanta de roz sa fie mai deschisa la culoare pui intr-un pahar de apa cateva picaturi e fuxina si iti dai cu apa aia pe par...( lasi fuxina 5-10 min, dupa care clatesti) happy

| cosmina_8603 a răspuns:

Si eu sunt dn bv.cred ca poti gasi la mai multe magazine...sauy in centruu