| little_dy a întrebat:

Vreau sa imi fac un set de fotografii profesionale.stiti vreun studio? cam care ar fi pretul?

4 răspunsuri:
| bruno9432 a răspuns:

Pot sa iti recomand un site:
www.mesteraudio.ro, ei te pot pune in legatura cu un fotograf profesionist si preturile sunt bune comparativ cu ce se gaseste pe piata. Firma e din Bucuresti, daca esti din alt oras s-ar putea sa fie putin mai complicat... dar nu strica sa le dai un telefon.
Intra pe site la galerie sa vezi diferite fotografii facute de ei sa iti faci o idee apoi suna-i :) multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://foto-iasi.hi5.com si vezi ce facem noi! Poti da add la id-ul "foto_iasi" si discutam mai detaliat. Ne putem deplasa si in alt oras (daca nu esti din iasi), dar sa nu fie prea departe (ex. timisoara, oradea, etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Book.model@yahoo.com
Cautam fete sau baieti pentru realizarea unor fotografii profesionale(fashion) in locatii deosebite. Cei interesati sunt rugati sa trimita 5 fotografii normale(fara machiaj, bijuterii...), o scurta descriere(inaltime, greutate, masura incaltaminte) si datele de contact la adresa book.model@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai esti interesata ne poti gasi pe siteul http://sharpimagero.blogspot.com/
sau pe mail la: office@sharpimage.ro