| LoOran_1745 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj de sub brat pana la sold cu un text religios, imi puteti da niste idei? Multumesc!:*

5 răspunsuri:
| LoOran_1745 explică:

Vreau un text simplu, opiniile tale sunt bune dar sunt prea scurte. Un text de la sub brat pana la sold destul de lung. M-am gandit la: I like to think that god has a plan with me that`s why need him and a drop of love :d

| LoOran_1745 explică:

Pentru ca nu vreau sa inteleaga toti...nu toata lumea stie ce e aia religie din pacate...

| Alinaga a răspuns:

Pai cam cine ar vedea daca tu iti faci tatuajul pe spate? din cate oberv esti musulmanca de ci prin urmare doar sotul tau va vedea acel tatuaj care pun pariu ca este credincios si stie ce e aia religie

| tania27 a răspuns:

De ce vrei neaparat sa fie in engleza. Incearca un verset din biblie. Unul care sa te reprezinte. Sigur gasesti ceva. Incearca in Psalmi.

| Faηta a răspuns:

O idee buna ar fi sa scrii:
I'm with Jesus
Sau...
Jesus's my friend
Sau...
+ JESUS +
(+ = cruce)
O idee ar fi sa combini crucile cu un text mai frumusel... Un citat din ceva...
Poti face o panglica pe care sa faci o cruce si un text frumos.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?